Zek Çilingir

Zek Çilingir

Anahtara mı ihtiyacınız var? Bir aksilik oldu anahtarınız mı kırıldı?

Tüm kapı ve kilit işlemleriniz için 7/ 24 çilingir hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerin ihtiyaçlarına cevap oluşturabilmek için tüm kaliteli olanaklarını sizlerin önüne sunmaktadır. 24 saat her türlü kapı ve kilit işlemi yapan firmamız güvenilir ve hızlı çözüm bulan elemanları ile müşteri memnuniyetini kazanarak her yıl müşteri portföyünü daha da genişletmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde şubesi olan bir firma olarak sizlere verdiğimiz hizmette sitemizi ziyaret etmeniz durumunda semt ve il tercihi yaparak adres ve iletişim bilgilerimize en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun kapıda mı kaldınız? Hemen 0212 202 54 27’yi arayın. İstanbul çilingir olarak kapınıza gelelim, işinizi görelim. Acil anahtarcı hizmetinize çözüm olmak adına en hızlı ve güvenilir olan firmamız sizleri asla kapıda bırakmayacak ve güler yüzlü elemanları ile günün her saati hizmet vermeye hazır olacaktır.

İstanbula da mı yaşıyorsunuz? Arabanızın kilidi bozuldu ve ne yapacağınızı şaşırdınız? Zek Çilingir hizmetinden yararlanmaya ne dersiniz?

Arabanızın kilidini anında verdiğiniz adrese gelerek tamir etmekte ve sizi yolunuzdan alıkoyan bu soruna cevap oluşturabilmekteyiz. Diğer hizmetlerimiz arasında yer alan çelik kasa, çelik kapı, çelik digital kasa, çelik barel hizmeti, oto anahtar kopyalama, oto anahtar kumanda tamiri gibi pek çok anahtar ve kilit sorununuza kısa sürede çözüm oluşturabilmekteyiz. Bizi aramak için acele etmeye ne dersiniz?

 Zekeriyaköy Garanti Koza Çarşısı Vişne 2 Mah. 4. Cad. N1 Blok No:1-A (ANTİLOP KAFE YANI) Zekeriyaköy/ Sarıyer/İSTANBUL
 0 212 202 54 27
 0 532 542 59 51
Zek Çilingir
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın