Star Peyzaj

Star Peyzaj

Son yıllarda endüstriyel gelişmelerle beraber artan çevre sorunları insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşınca insanların çevreye olan bakış açıları değişmiş, insanlar kent içerisindeki sağlıksız ortamlardan ve günlük yaşamın getirdiği stres ve düşüncelerden uzaklaşmanın yolunu doğada bulmuşlardır. Kent yaşamının getirdiği avantajlardan ve sosyal hayatından kopamayan insanlar doğayı kendi yakınlarında aramaya başlamışlardır. Bunun neticesinde çevre düzenlemeleri önem kazanmış, çevrenin korunması, daha akılcı kullanımı ve sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar insanların peyzaj işlerine verdiği önemi artırmış ve bu branşa yeni işlev ve yükümlülükler getirmiştir.

Bizlerde bu bilinç ve yapılan işin bir sonraki yapılacak iş için referans olacağı düşüncesiyle bu alandaki çalışmalarımıza, işini çok seven ve mesleğinde uzmanlaşmış kadromuzla sizler için; sadece yaşanılan yerler değil, aynı zamanda çevrenin tüm işlev ve değerlerini koruyarak sağlıklı, huzurlu ve doğayla uyumlu, yaşayan mekanlar oluşturmaya çalışmaktayız.

Her türlü Peyzaj Proje ve Uygulamaları, Sulama Sistemleri, Havuz ve Şelale Uygulamaları, Çocuk Oyun Grupları ve Dış Mekan Fitness Aletleri, Çim Tohumu ve Gübreleri, İç ve Dış Mekan Bitki Satışı, Periyodik Bahçe Bakımları ile hizmetinizdeyiz.

“Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen hayatından lezzet alır.”

Sizlere hep güzeli sunmak adına…

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hizmetlerimiz

 • Peyzaj Projelendirme ve Uygulama
  • Yapısal peyzaj uygulamaları: Yapısal peyzaj düzenleme konusunda tasarımlarımızı doğal çizgilerden yana tercih etmekte olup faaliyet alanlarımızı; Teraslar, duvarlar, basamaklar, araç ve gezinti yolları, otopark yapımı, yüzme havuzu, dinlenme alanları, kıyı ve sahil şeridi düzenlemeleri, kamelya yapımı, aydınlatma sistemleri, toprak temini ve serimi gibi sıralayabiliriz.
  • Bitkisel peyzaj uygulamaları: Bitkisel peyzaj uygulaması yapılacak olan alanın metrajlarının çıkarılmasından sonra, müşterinin özel isteklerini göz önünde bulundurarak bizimde öngördüğümüz şekilde iklim şartlarına, arazinin toprak yapısına ve sudaki değerler öngörülerek bitki seçimi gerçekleştirilir. Bitki seçimi gerçekleştirildikten sonra bitkisel projenin bahçeye uygulanması kalır.
 • Peyzaj Bitki ve Fideleri
 • Toprak Çeşitleri
 • İlaç , Gübre ve Budama Uygulaması
 • Hazır Çim Uygulama
 • Otomatik Sulama Sistemleri
 • Bahçe Bakımları
 • Yüzme ve Süs Havuzları
 1440 Sok. 15/B Alsancak İzmir
 +90 232 463 12 66 – 422 27 77
 +90 532 6461083 – 532 4757 355
Star Peyzaj
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın