Pemyap Peyzaj

Pemyap Peyzaj

Firmamız 2006 yılında kurulup , 2010 yılında Pemyap Peyzaj adını alarak vizyonunu genişletmiştir. PEMYAP vizyonu gereği dünyayı güzelleştirme , yeşilin vitrinini oluşturma ve Peyzajı kapsayan tüm içeriklerde çok yönlü düşünmeyi ilke edinmiştir.

Bu amaçla gittikçe büyüyerek yer aldığı projelerde tüm ilkelerini layığıyla yerine getirmiş bulunmakta ve hala devam etmektedir. Peyzaj tasarımı için ; doğru planlama , analiz , problem çözme ve kaliteyi sanatla birleştirerek tüm yaratıcılığı ortaya koymak gerektirir. PEMYAP bünyesinde bulunan tüm mühendis ve mimarlar , teknikerler ve uzman personel kadrosuyla arazi ve ekolojik dengeyi göz önünde bulundurarak peyzajın modasında öncülük etmektedir.

Firmamız kamusal projeler, şehir meydanları, tema parklar, müze ve korular, özel bahçeler vb. alanlarda faaliyet göstermektedir. Bunun için gerekli tüm fidan, tohum, çim, çiçek, gibi ürünler PEMART bünyesinde tarafımızca özenle yetiştirilip, projelerde uygulanmakta ve ayrıca doğrudan satışa sunulmaktadır. Farklı kalmak yerine fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Biten Projeler

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 Arap Çeşme Mah.Kavak Cad.Gebze Belediyesi Karşısı No:26 K:3 D:4-5 Gebze/Kocaeli
 0262 644 90 99
 [email protected]
Pemyap Peyzaj
4 (80%) 2 votes

Bir Cevap Yazın