ALFA Dizayn Web Tasarım ve Yazılım

Alfa Dizayn

Web programlama ve tasarım alanında kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekiple sektörde yolculuğumuza başladık. Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazım. Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki profesyonelliğimizi geliştiriyoruz.

Tasarım
Alfa Dizayn olarak size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunuyoruz. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuştururuz. Öncelikli sorumluluğumuz; kurumsal müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

Uzmanlıklarımız
“Fikir üretmek ekip işidir!” Sloganıyla yola çıkan Alfa Dizayn, alanında uzman kadrosuyla web tasarım, web yazılım, mobil tasarım, seo optimizasyon, hosting (barındırma), logo & kurumsal kimlik tasarımı , sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal mail hizmetleri konularında fikirler sunmaktadır.

Alfa Dizayn

Adres: Orta Mahalle Doktor Tevfik Türker Caddesi Gündüz Apartmanı Kat:1 Çarşamba – SAMSUN (İş Bankası Yanı)

Telefon: 0362 833 90 90

Mail: [email protected]

[email protected]

ALFA Dizayn Web Tasarım ve Yazılım
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın